Firmy a zamestnanci

Prinášam firmám spokojnosť zamestnancov a rozvoj manažérov.

SILNÉ STRÁNKY TÍMU

Podporte komunikáciu a angažovanosť ľudí v tíme

Je všeobecne známe, že ľudia radi podporia to, k čomu mohli sami prispieť, prípadne to, čo sami vymysleli. Vďaka prístupu založenému na silných stránkach dokážete zvýšiť vo vašej firme efektivitu, angažovanosť aj celkovú spokojnosť vašich zamestnancov. 

Čo vám ponúkam?

Mám viac ako ako 10 rokov skúseností na manažérskych pozíciách v IT odvetví. Tento čas strávený v projektovom riadení ma priviedol až ku koučingu a koučovaciemu prístupu v manažmente. Manažment je moja srdcovka a práca v tíme ma nesmierne napĺňa. Viesť agilné tímy a IT projekty je to, čo ma vždy bavilo a napĺňalo a vždy sa k tomu rada vraciam. V práci vo firmách využívam systemický prístup a nadhľad nad detaily.

S čím vám viem vo vašej firme pomôcť?

  • zvyšovanie efektivity a záujmu zamestnancov vo firmách
  • celková väčšia spokojnosť a podpora duševného zdravia
  • zvyšovanie angažovanosti a preberanie vlastnej zodpovednosti zamestnancov za ich vlastné úlohy a ciele
  • upratanie si svojich kompetencií, miesta v organizácii
  • poriadok vo firemnom systéme
  • agilný koučing

Formy firemnej spolupráce

Koučing
silných stránok

Doprajte svojim zamestnancom osobnostný rast cez pozitívnu psychológiu, ktorá dokáže výrazne ovplyvňiť celkovú spokojnosť. Získajte skratku s sebapoznaniu a recept na angažovanosť a motíváciu.

Koučing  zamestnancov

Potrebujete zamestancov s väčším drajvom a zameraním na riešenia? Vďaka koučingu môžete zamestnancov povzbudiť v zodpovednosti, efektivite aj kreativite pri dosahovaní cieľov a plnení firemných záväzkov. 

Tímový
koučing

Zmeňte vaše porady na priestor, ktorý začnú vaši zamestnanci považovať za efektívne a produktívne strávený čas. Doprajte každému v tíme priestor na zdieľanie svojich myšlienok a nápadov, vyzdvihnite miesto v tíme aj pre introvertnejšie povahy a zlepšite participáciu všetkých členov tímu na dosahovaní cieľov.

Koučing manažérov

Stojíte na mieste a potrebujete sa posunúť? Neviete v sebe nájsť motiváciu? Zamestnanci vás nerešpektujú alebo máte v tíme vysokú fluktuáciu? 
Zažite si koučing a koučovací prístup na sebe

Spokojný zamestnanec urobí viac ako traja nespokojní.

Je predstava lídra ZLADENÁ s predstavou tímu?